Kontorsstol tidigt 1900-tal
2016-05-28
386479
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONTORSSTOL, tidigt 1900-tal, i betsad furu, snurrfunktion, SH 47 cm
Bruksslitage