Rolf Kerslow

Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow
Rolf Kerslow

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF KERSLOW (1934-2004): Komposition, signerad RK, olja på duk, 95x65 cm

386481

2016-05-28