Gustavsberg Napolitansk fiskargosse

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, parian, Gustavsberg, "Napolitansk fiskargosse", höjd ca 53 cm

Smärre skador och lagningar

386485

2016-05-28