Bägare

Bägare
Bägare
Bägare
Bägare

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄGARE, 6 st., silver, 1900-tal, Turkiet, med turkisk stämpel samt svensk importstämpel, invändigt förgyllda samt ristad dekor med förgyllning, höjd 9,5 cm, vikt ca 900 g

386494

2016-05-28