Spegel

Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, tillskriven Estrid Ericson för Svenskt Tenn, förgyllt trä samt blå textildel, höjd ca 100, bredd 60 cm

Visst slitage

386527

2016-05-28