Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NAPOLETANSK SKOLA (omkring 1800), efter Fransesco Solimena: Allegori över konsten, akvarell, ca 28 x 39 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 42)
Mindre papperskador
386530
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här