Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JARDINÄR, silver, med glasinsats, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1887, längd 27 cm, silvervikt ca 300 g
Silvret med smärre stötskador, glaset med obet. nagg
386531
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här