Jardinär

Jardinär
Jardinär
Jardinär
Jardinär
Jardinär
Jardinär

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINÄR, silver, med glasinsats, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1887, längd 27 cm, silvervikt ca 300 g

Silvret med smärre stötskador, glaset med obet. nagg

386531

2016-05-28