Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALBANO, efterföljare: Allegori, olja på kopparplåt, ca 38 x 52 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 30)

Oramad, ytskador

386535

2016-06-11