Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ALBANO, efterföljare: Allegori, olja på kopparplåt, ca 38 x 52 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 30)
Oramad, ytskador
386535
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här