Luccinis Samling
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GENUASKOLAN (1600-tal): Madonnan med barnet och Johannes döparen, olja på duk, ca 81 x 61 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 137)
Dubblerad, renoverad, smärre ytskador
386538
2016-06-11