Saltkar i porslin
2016-05-28
386540
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, porslin, KPM Berlin, 1800-tal, höjd 22 cm
Skador, lagningar