Lucinis Samling
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA (1800-tal), efter Jan Jozef Horemans: Musicerande sällskap, olja på duk, ca 60 x 97 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 136)
Dubblerad, renoverad, smärre ytskador
386543
2016-06-11