Sängbord byråer

Sängbord byråer
Sängbord byråer
Sängbord byråer
Sängbord byråer
Sängbord byråer
Sängbord byråer
Sängbord byråer
Sängbord byråer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD/ BYRÅER, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitlackerade, beslag i gulmetall, höjd ca 61, 51x42 cm

Slitage, märken

386556

2016-05-28