Figuriner Meissen

Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen
Figuriner Meissen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, 2 st, Meissen, 1800-tal, i form av pojke med ros samt pojke med skridskor, höjd 13-14 cm

Lagningar, nagg

386557

2016-05-28