Frederik De Moucheron hans efterföljare olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FREDERIK DE MOUCHERON hans efterföljare (1700-tal): Pastoralt landskap med ruin, olja på pannå, 34,5x37 cm, oramad

Retuscher, smärre färgbortfall

386564

2016-05-28