Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FREDERIK DE MOUCHERON hans efterföljare (1700-tal): Pastoralt landskap med ruin, olja på pannå, 34,5x37 cm, oramad
Retuscher, smärre färgbortfall
386564
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här