Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga stämplar, 1958, höjd ca 15 cm, fyllda
Smärre bucklor, en något sned
386601
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här