Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga stämplar, 1958, höjd ca 15 cm, fyllda

Smärre bucklor, en något sned

386601

2016-05-28