Gillis MostaertLucinis Samling
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GILLIS MOSTAERT (1534-1598), tillskriven: Kristus vid olivträdet, olja på pannå, ca 38 x 27 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 81)
Oramad, renoverad, smärre ytskador
386611
2016-06-11