Gillis MostaertLucinis Samling

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GILLIS MOSTAERT (1534-1598), tillskriven: Kristus vid olivträdet, olja på pannå, ca 38 x 27 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 81)

Oramad, renoverad, smärre ytskador

386611

2016-06-11