Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA (1600-tal): Bebådelsen, olja på kopparplåt, ca 29 x 23 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 75)

Retuscher, borrat hål (i överkant)

386634

2016-06-11