Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROMERSK SKOLA (1700-tal), Carlo Maratta, hans efterföljare: Den heliga familjen, olja på kopparplåt, ca 21,5 x 16,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 73)

Färgbortfall

386637

2016-06-11