Lucinis Samling
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROMERSK SKOLA (1700-tal), Carlo Maratta, hans efterföljare: Den heliga familjen, olja på kopparplåt, ca 21,5 x 16,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 73)
Färgbortfall
386637
2016-06-11