Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JEAN DUCAYER (1600-tal), tillskriven: Kvinnoporträtt, olja på pannå, ca 30 x 21 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 57)
Förstärkt pannå, renoverad
386656
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här