Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JEAN DUCAYER (1600-tal), tillskriven: Kvinnoporträtt, olja på pannå, ca 30 x 21 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 57)

Förstärkt pannå, renoverad

386656

2016-06-11