Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TYSK SKOLA (omkring 1700), Francesco de Mura, hans efterföljare: Sankt Paulus, olja på pannå, ca 9 x 7,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 61)
Obetydliga skador
386668
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här