Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TYSK SKOLA (1800-tal), efter Nicolaes Berchem: (2) Landskap med boskap, olja på pannå, vardera ca 14 x 19 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 59)

Oramade, smärre ytskador

386669

2016-06-11