Hans j Wegner soffbord

Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord
Hans j Wegner soffbord

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS J. WEGNER, soffbord, Andreas Tuck, Danmark, ben och skiva i ek, hylla i rotting, märkt FABRIKAT ANDR. TUCK ARKITEKT HANS J WEGNER DENMARK, höjd 50, 130x50 cm

Ytskador, slitage

386690

2016-05-28