Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS J. WEGNER, soffbord, Andreas Tuck, Danmark, ben och skiva i ek, hylla i rotting, märkt FABRIKAT ANDR. TUCK ARKITEKT HANS J WEGNER DENMARK, höjd 50, 130x50 cm
Ytskador, slitage
386690
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här