Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, björk, 3 lådor i sargen, svartmålade fotavslut, höjd ca 77, 119x65 cm, nyckel finns

Ytskador, slitage

386695

2016-05-28