Satsbord teak

Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak
Satsbord teak

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD/SIDEBOARD, 1960-tal, Skaraborgs Möbelfabrik, överdel med 2 lådor, H 59, 85 x 40 cm, 2 separata satsbord, höjd 44, 40 x 40 cm

Bruksslitage, fläckar/märken på överdelen

386707

2016-05-28