Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RÖLLAKANMATTA, sannolikt Svensk hemslöjd, spegel i gobelängteknik, ca 398 x 289 cm
Proveniens: Generaldirektör för SJ Erik Uppmarks tjänsterum
Fläck och reva samt slitage
386711
2016-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här