Klubbat för:
17 500 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
RÖLLAKANMATTA, sannolikt Svensk hemslöjd, spegel i gobelängteknik, ca 398 x 289 cm
Proveniens: Generaldirektör för SJ Erik Uppmarks tjänsterum
Zustandsbeschreibung
Fläck och reva samt slitage
386711
2016-06-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner