Röllakanmatta

Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta
Röllakanmatta

Klubbat för:

17 500 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

RÖLLAKANMATTA, sannolikt Svensk hemslöjd, spegel i gobelängteknik, ca 398 x 289 cm

Proveniens: Generaldirektör för SJ Erik Uppmarks tjänsterum

Zustandsbeschreibung

Fläck och reva samt slitage

386711

2016-06-04