Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, stockholmsarbete i empire, etikettsignerad Jon. Frisk (Jonas Frisk, spegelmakare i Stockholm 1805-23), förgylld samt vitmålad, 190x74 cm
Lösa dekordelar, slitage
386712
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här