Jonas Frisk spegel

Jonas Frisk spegel
Jonas Frisk spegel
Jonas Frisk spegel
Jonas Frisk spegel
Jonas Frisk spegel
Jonas Frisk spegel
Jonas Frisk spegel
Jonas Frisk spegel

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, stockholmsarbete i empire, etikettsignerad Jon. Frisk (Jonas Frisk, spegelmakare i Stockholm 1805-23), förgylld samt vitmålad, 190x74 cm

Lösa dekordelar, slitage

386712

2016-05-28