Ljusstakar
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SKULTUNA, ljusstakar, 1 par, 1800-talets slut, barockstil, mässing samt svärtat trä, No 62, på kulfötter, höjd 31 cm
Kuntoraportti
Slitage
386715
Päivämäärä:
2016-05-28