Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SKULTUNA, ljusstakar, 1 par, 1800-talets slut, barockstil, mässing samt svärtat trä, No 62, på kulfötter, höjd 31 cm

Kuntoraportti

Slitage

386715

Päivämäärä:

2016-05-28