Trymåbord 1800-tal

Trymåbord 1800-tal
Trymåbord 1800-tal
Trymåbord 1800-tal
Trymåbord 1800-tal
Trymåbord 1800-tal
Trymåbord 1800-tal
Trymåbord 1800-tal
Trymåbord 1800-tal
Trymåbord 1800-tal
Trymåbord 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

TRYMÅBORD, 1800-talets slut, förgyllt samt bronserat, stenskiva, höjd 38, 88x30 cm

Skador, dekordelar saknas

386716

2016-05-28