Jakob Kulle oljemålning

Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning
Jakob Kulle oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAKOB KULLE (1838-1898): Vilande man i trappa, olja på pannå, signerad Jakob Kulle, ca 32x39 cm

Krackelerad

386721

2016-05-28