Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1640): Filosof, olja på pannå, ca 30,5 x 24, 5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 53)

Oramad, smärre ytskador

386725

2016-06-11