Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1640): Filosof, olja på pannå, ca 30,5 x 24, 5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 53)
Oramad, smärre ytskador
386725
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här