Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FLORENTINSK SKOLA (omkring 1580): Porträtt av helgon, olja på pannå, ca 34 x 14 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 54)

Renoverad, ytskador, pannån med spricka

386727

2016-06-11