Resegarderob 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RESEGARDEROB, 1900-talets första hälft, brun- och gullackad, med bärhantag i läder, beslag i mässing, inredning med lådor och hängare, höjd ca 116, 55x55 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Slitage. Med etikketter bla från Svenska amerikalinjen.

386731

2016-05-29