Lucinis Samling
Klubbat för:
3 000 SEK
6 000 SEK
ROMERSK SKOLA (1700-tal), Francesco Trevisani, hans efterföljare: Madonnan med barnet, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 48 x 33 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 51)
Oramad, renoverad, frägbortfall
386732
2016-06-11