Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

3 000 SEK

6 000 SEK

ROMERSK SKOLA (1700-tal), Francesco Trevisani, hans efterföljare: Madonnan med barnet, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 48 x 33 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 51)

Oramad, renoverad, frägbortfall

386732

2016-06-11