Klubbat för:
8 400 SEK
8 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (omkring 1630): Madonnan med barnet och Johannes Döparen, olja på kopparplåt, ca 22 x 17 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 49)
Smärre ytskador
386737
2016-06-11