Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Landskap i storm, olja på kopparplåt, ca 14 x 21 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 47)

Smärre ytskador

386752

2016-06-11