Rottingvagn och -bord
2016-05-28
386761
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROTTINGVAGN och -TIDNINGSBORD, 1900-talets mitt, vagnen hjulförsedd och med laminattopp, tidningsbordet med råglasskiva
Bruksslitage, vagnen med senare skiva