Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROTTINGVAGN och -TIDNINGSBORD, 1900-talets mitt, vagnen hjulförsedd och med laminattopp, tidningsbordet med råglasskiva
Bruksslitage, vagnen med senare skiva
386761
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här