Rottingvagn och -bord

Rottingvagn och -bord
Rottingvagn och -bord
Rottingvagn och -bord
Rottingvagn och -bord
Rottingvagn och -bord
Rottingvagn och -bord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROTTINGVAGN och -TIDNINGSBORD, 1900-talets mitt, vagnen hjulförsedd och med laminattopp, tidningsbordet med råglasskiva

Bruksslitage, vagnen med senare skiva

386761

2016-05-28