Oljemålning Franz Bombach

Oljemålning Franz Bombach
Oljemålning Franz Bombach
Oljemålning Franz Bombach
Oljemålning Franz Bombach

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANZ BOMBACH (1857-?), "Frühling", signerad Franz Bombach, olja på pannå, 34,5x27 cm

386762

2016-05-28