Dryckeskanna silver

Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DRYCKESKANNA , silver, Newcastle 1724, liv med graverade initialer, höjd 13 cm, vikt ca 478 g

Botten med förstärkningar och lagningar vid samt hänkel, bucklor, hänkel möjligen ej ursprunglig

386767

2016-05-29