Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, förgylld och bronserad, fasettslipat glas tudelat glas, ca 93x44 cm
Renoverad, dekorskador, senare glas och bakstycke
386770
2016-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här