Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

FIGURIN, keramik, Nils Hansson för Gefle, daterad -36, "Gåslisa", glasyr i vitt, höjd ca 27 cm

Slitage

386794

2016-05-29