Trägubbar

Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar
Trägubbar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄFIGURINER, 16 st, varierande snidare, höjd ca 10-21 cm

Slitage, skador

386802

2016-05-29