Korg i rotarbete

Korg i rotarbete
Korg i rotarbete
Korg i rotarbete
Korg i rotarbete
Korg i rotarbete
Korg i rotarbete

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KORG, rotarbete, 1800-tal, diameter ca 41, höjd ca 33 cm

Två stag med skador

386813

2016-05-28