Bordslampa Heron

Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, Heron, formgiven av Isao Hosoe för Luxo, reglerbar, 2000-tal, maxhöjd ca 66 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

386816

2016-05-28