Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, Heron, formgiven av Isao Hosoe för Luxo, reglerbar, 2000-tal, maxhöjd ca 66 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad
386816
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här