Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, tenn, C.G. Hallberg, Stockholm 1942, höjd 17,5, diameter 22-25,5 cm
Bruksslitage, repor
386834
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här