Champagnekylare tenn

Champagnekylare tenn
Champagnekylare tenn
Champagnekylare tenn
Champagnekylare tenn
Champagnekylare tenn
Champagnekylare tenn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, tenn, C.G. Hallberg, Stockholm 1942, höjd 17,5, diameter 22-25,5 cm

Bruksslitage, repor

386834

2016-05-28