Curt Asker fem akvareller

Curt Asker fem akvareller
Curt Asker fem akvareller
Curt Asker fem akvareller
Curt Asker fem akvareller
Curt Asker fem akvareller
Curt Asker fem akvareller
Curt Asker fem akvareller
Curt Asker fem akvareller
Curt Asker fem akvareller
Curt Asker fem akvareller

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

CURT ASKER (1930-2015), (5) Kompositioner, signerade Curt Asker, akvarell, 25x18 cm och något större

Kuntoraportti

386848

Päivämäärä:

2016-05-30