Curt Asker fem akvareller
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
CURT ASKER (1930-2015), (5) Kompositioner, signerade Curt Asker, akvarell, 25x18 cm och något större
Kuntoraportti
386848
Päivämäärä:
2016-05-30