Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARVAGN, märket Morex Italy, slutet av 1900-talet, hjulförsedd, tre våningar, mässing och glas, höjd ca 80, största diameter 56 cm
Smäre slitage
386850
2016-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här