Barvagn

Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn
Barvagn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARVAGN, märket Morex Italy, slutet av 1900-talet, hjulförsedd, tre våningar, mässing och glas, höjd ca 80, största diameter 56 cm

Smäre slitage

386850

2016-05-28